7 دلیل برای خرید ffth

7 دلیل برای خرید ffth

Fiber to the home FTTH یک سیگنال ارتباطی روی فیبرنوری است که از سمت سوییچ های مخابرات به منازل تحویل داده می شود. شرکت بدررایان جنوب این خدمات را بصورت مجزا ،از دیتاسنترخود واقع در شهرک بعثت به متقاضیان تحویل میدهد.بنابراین جایگزین زیرساخت های مسی مانند سیم تلفن است. فیبر به خانه یک روش نسبتا جدید است که به سرعت در حال رشد بوده و سرعت و پهنای باند بالاتری (حدود 250 برابر سریعتر) را به مصرف کنندگان ارائه می دهد. و بنابراین از این طریق براحتی می توان اینترنت، تلویزیون، امنیت و خدمات صوتی را نیز فعال کرد. فیبرنوری یک رشته بسیار شفاف شیشه ای است که به نازکی تار موی انسان است. نور داخل کابل فیبرنوری و داخل هسته آن بازتاب پیدا می کند و از آنجا که روکش فیبر که به آن Clad نیز می گویند هیچ نوری را از هسته جذب نمی کند لذا موج نور فواصل بزرگی را می تواند داخل هسته طی کند.

ارائه خدمات فیبر نوری در خوزستان

چرا فیبر بهتر است؟

فیبرنوری برای محیط زیست مناسب تر است و اصطلاحا سبزتر می باشد. همچنین دوام آن نسبت به مس بیشتر است. مواد خام برای تولید آن (سیلیکون از شن و ماسه) بسیار زیاد است در حالیکه منابع مس در حال کاهش می باشد. فیبر کاملا شفاف است و سیگنالی را از دست نمی دهد.سیگنال های نوری بر خلاف کابل های مسی با یکدیگر در یک کابل تداخل پیدا نمی کنند و همچنین تداخل الکتریکی هم با هم ندارند که باعث تضعیف سیگنال صدا نمی شود. بنابراین شما مکالمات واضح تری را خواهید داشت.خانه های هوشمند در آینده نیاز به سریعترین پهنای باند قابل اعتماد دارند که فقط فیبرنوری می تواند آن را برآورده کند.خدمات اینترنتی مناسب می خواهید بهتر است از کسی این سرویس را بخواهید که از بستر فیبرنوری استفاده می کند.

چه کارهایی را با فیبری که در منزل دارید می توانید انجام دهید؟

وقتی که پهنای باند از طریق فیبرنوری در اختیار شما قرار می گیرد هر کسی می تواند در یک زمان کارهای خود را آنلاین انجام دهد. با buffering برای همیشه خداحافظی کنید.

همچنین کارهای زیر را می توانید انجام دهید:

1.دانلود کردن بازی ها و اپلیکشین ها خیلی سریعتر

2.آپلود کردن عکس ها در اینستاگرام و فیس بوک خیلی سریعتر

3. اسکایپ با دوستان و فامیل در هر نقطه از دنیا با کیفیت بالا

4.دسترسی به فضای ابری (Cloud app) خیلی سریعتر

.5دانلود کردن موزیک و فیلم خیلی سریعتر

6.تبدیل ساختمان خود به یک ساختمان هوشمند و مدیریت کردن زندگی خود از راه دور

7.استریم کردن تلویزیون روی اینترنت و پخش آن به طور همزمان در چندین دستگاه

8.اگر هنوز قانع نشده اید یک سری به اینترنت بزنید و یک سرچی در مورد مزایای فیبرنوری برای محیط زیست نسبت به مس انجام دهید. همین کافی است!

هم دیگر FTTH، تاثیری است که بر ارزش دارایی شما به عنوان مالک خواهد داشت.

FTTH ارزش افزوده و مطلوبیت خانه و محله شما را افزایش می دهد.فیبر همچنین خدمات پیشرفته ای مانند  Video On Demandو  IPTV که از جمله خدمات سرگرمی در اتاق نشیمن شما برای شما در دسترس قرار می دهد. با فشردن یک دکمه براحتی می توانید هر فیلم و سریال و دیگر سرگرمی ها را در تلویزیون خود تماشا کنید. IPTV تجربه شما در تلویزیون را کاملا تغییر می دهد و ان را کاملا بر اساس خواسته شما و در خدمت شما قرار می دهد.

 

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

Shopping cart