ساخت و خط تولید دکل مهاری

مراحل ساخت و خط تولید دکل مهاری

مراحل ساخت و خط تولید دکل مهاری سه وجهی

تولید و ساخت هر محصولی یک خط تولید دارد . قاعدتا تولید دکل هم از این موضوع مستثنی نیست . در این  ادامه شما را با مراحل تولید دکل مهاری سه وجهی در خط تولید دکل کارخانه بدررایان آشنا کنیم . ادامه این مطلب را مطالعه کنید تا ببینید برای ساخت دکل مهاری ، آهن و میلگرد چه مراحلی را در خط تولید دکل طی میکنند تا تبدیل به یک دکل مهاری شوند .

تولید دکل مهاری

ورود میلگرد و لوله آهن به کارخانه 

در اولین مرحله متریال و مواد لازم جهت تولید یک دکل از بهترین کارخانجات تولید فولاد ، میلگرد و لوله تهیه میگردد . با تریلی به محل کارخانه ساخت دکل ارسال میشود . کارخانه تولید دکل بدررایان مرغوب ترین میلگردها را اعم از نوردی و غیر نوردی در سایز میلگرد 8 و 10 بنا به سفارش مشتری با مناسب ترین قیمت از بازار تهیه میکند .

مرحله اول خم کردن میلگرد به شکل

در ابتدای خط تولید دکل شاخه های میلگرد برای سکشن های 3 متری به صورت Z خم میشوند تا علاوه بر تشکیل بدنه سکشن به عنوان پله نیز برای نصب دکل مهاری مورد استفاده قرار گیرند . بعد از این مرحله ابتدا و انتهای میلگرد توسط دستگاهی به نام اره آتشی قیچی میشوند و اضافه میلگرد به بخش ضایعات فرستاده میشود .

مرحله جوشکاری لوله 

به موازات خم کاری میلگرد در سمت دیگر سوله خط تولید دکل مهاری لوله های شماره 32 با ضخامت 2 میل آماده میشوند برای تشکیل سه وجه یک دکل مهاری سه وجهی . به این صورت که یک سر لوله ها یک لوله گشادتر چوش داده میشود تا در سکشن بعدی انتهای یک لوله به ابتدای یک لوله  وارد شود و با وسیله پیچ های به یکدیگر متصل و محکم شوند  .

مرحله سوراخکاری :

در این مرحله جای پیچ های که در مرحله قبلی به آن اشاره شد توسط دستگاه دریل ستونی و با دقت میلیمتری در دو سر لوله ایجاد میشود . این کار توسط قالبی صورت میگیرد ، تا هنگام نصب یک نصاب دچار مشکلی برای جا زدن پیچها نشود . بعد از این مرحله لوله ها با سنگ فرز اصطلاحا پلیسه گیری و تمیز میشوند و آماده میشوند برای مرحله بعدی که جوشکاری آنها با میلگردهای مرحله ابتدای باشد .

جوشکاری اولیه :

در این مرحله میلگرد ها و لوله های که مسیر های قبلی را طی کرده بودند روی وسیله ای به نام شابلون مونتاژ قرار میگیرند و با خال جوش های از نوع Co2 به یکدیگرد جوش داده میشوند . اما این پایان کار نیست . بلکه اکنون سکشن های تقریبا آماده به شابلون دیگری انتقال پیدا میکنند و مجددا با جوش Co2 اما اینبار با خال جوش های گوشتی تر و بسیار محکم تر به یکدیگر جوش داده میشوند .پس از این مرحله سکشن ها دپو میشوند و آماده ارسال به گالوانیزه میشوند

دریافت مشاوره و سفارش

برای ثبت سفارش یا دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره تماس ما در ارتباط باشید 5200-061

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

Shopping cart