سکشن دکل

سکشن دکل

از دیگر مهمترین و اساسی ترین اجزای دکل مهاری می توان به سکشن اشاره کرد. سکشن ها از وسیله های مختلفی از جمله میلگرد، لوله و پیچ ساخته می شوند. میلگرد های مورد استفاده در دکل های مهاری از نوع بدون آج هستند که بتوانند مقاومت بسیار طولانی را در مقابل شرایط آب و هوایی مختلف داشته باشند.

تولید دکل

بدنه اصلی دکل مهاری را سکشن می گویند. هر سکشن شامل ۳ لوله در راس سه یا چهار وجه و میلگرد که به صورت خرپایی به بدنه لوله ها با استفاده از سیستم جوش co2 متصل می گردد. ارتفاع هر سکشن به صورت استاندارد ۳ متر می باشد که با استفاده از فلنچ های نر و ماده در هر سمت سکشن بر روی یکدیگر نصب و پیچ و مهره می شوند.بهترین نوع سکشن ها، انواعی هستند که لوله های آن دارای سایز۳۲ بوده و اندازه میلگرد آنها نیز در حدود ۱۰ سانتی متر باشد که البته با توجه به محل نصب و نوع دکل نیز این اعداد می تواند تغییر کند.

طراحی و تولید دکل مهاری

منظور از سکشن دکل مهاری چیست؟

سازه دکل مهاری در بخش ها و سکشن های ۳ متری؛ ۴ متری و یا ۶ متری ساخته و مونتاژ می شوند که به هر کدام از این بخش ها یک سکشن دکل مهاری می گویند.سکشن های دکل مهاری یا به صورت جوشی به هم وصل شده و تشکیل یک مجموعه واحد را می دهند و یا بصورت پیچ و مهره ای ساخته و سپس در محل نصب قطعه به قطعه مونتاژ شده و تشکیل یک دکل را می دهند.

دریافت مشاوره و سفارش

برای ثبت سفارش یا دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره 09120276717 در ارتباط باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

Shopping cart