خدمات دکل

معرفی برخی ازخدمات دکل

در شرکت بدر رایان در واحد طراحی تولید دکل خدمات :همسطح سازی ایزوگام ،جوشکاری،فنداسیون دکل،بتن ریزی و آرماتوربندی،رگلاژ دکل مهاری،گالوانیزه دکل مهاری و نصب دکل به مشتریان عزیز ارئه می شود. در ادامه برای بخشی از خدمات تولید دکل توضیحات داده می شود با ما همراه باشید.

همسطح سازی و ایزوگام

همسطح سازی و ایزوگام  به عملیات کنده کاری ، جوشکاری و ایزوگام مهار های دکل مهاری میگویند که در این حالت مهارها به دیوار متصل نمی شوند و در پشت بام، مهار ها به ستون های ساختمان جوش میخورند و در زمین بعد از کندن زمین و گذاشتن آرماتور یا میلگرد عصایی ها به آن جوش داده میشود.

نحوه سفارش دکل در بدررایان جنوب

جوشکاری دکل

جوشکاری دکل مهاری زمانی صورت می گیرد که بخواهیم به جای اینکه میله انکر را داخل دیوار با صفحه پشت دیوار مهار کنیم آن را به سرستون های ساختمان جوش داده و پیچ و مهره می کنیم به این صورت که ابتدا کنده کاری شده تا به ستونهای ساختمان برسیم و بعد از جوش دادن میله به آن همسطح سازی و ایزوگام میکنیم.

بتن ریزی پای مهار

بتن ریزی پای مهار در پیاده‌سازی فونداسیون دکل های مهاری زمینی ، چاله های  به عمق حداقل ۱ متر مکعب و یا بیشتر حفاری می شود ، چاله ها توسط میل گرد آرماتوربندی شده و پس از کار گذاشتن قالبها و پایه های بولت و انکر مربوط به دکل ، با استفاده از بتن پر می شوند . در انتها جهت آب بندی فونداسیون ، از لایه های ایزوگامی استفاده می گردد .تفاوت فونداسیون دکل های مهاری و خودایستا در این است که ، عمل پی‌سازی علاوه بر پایه دکل برای پایه مهاری‌ها نیز انجام می شود .

نصب دکل های مخابراتی و اینترنتی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

Shopping cart