سربندر-روبروی بیمه مرکزی ایران-شرکت بدر رایان جنوب
061-5200

ADSL

استفاده از خطوط DSL(Digital Subscriber Line) امکان دیگری‌ست که هم‌زمان با رشد و توسعه فناوری ارتباطات برای دسترسی به شبکه جهانی اینترنت مهیا شده است. در این فناوری از پهنای باند فرکانسی بدون استفاده در سیم‌های مسی تلفن، بدون تاثیرگذاری منفی بر کیفیت مکالمات صوتی، برای انتقال داده استفاده می‌شود.

سرویس ADSL باتوجه به سرعت بالای ارتباط در (مقایسه با سرویس های Dialup )و هزینه مناسب (در مقایسه با سرویس های پهنای باند موجود) راه کاری ایده آل برای کاربران خانگی پرمصرف و کاربران تجاری (دارای شبکه داخلی) می باشد. در این سرویس، باتوجه به تقسیم خط تلفن به دو بخش انتقال Voice و Data توسط تکنولوژی ADSL، برقراری ارتباط با شبکه اینترنت بدون پرداخت هزینه تلفن میسر گردیده است.

ارایه‌ی خدمات اینترنت پرسرعت +ADSL2 و خدمات تکمیلی آن، یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های شرکت بدررایان محسوب می‌شود. بدررایان با سرمایه‌گذاری قابل توجه بر روی آخرین تجهیزات دسترسی به اینترنت پرسرعت +ADSL2 و بهره‌گیری از کارکنان و متخصصان زبده، هم‌اکنون خدمات خود را در این حوزه در طیف گسترده‌ای به کاربران ارایه می‌کند.

شرکت بدررایان جنوب، هم‌اکنون خدمات اینترنت پرسرعت +ADSL2 را به ده‌ها هزار نفر از کاربران خانگی و سازمان‌ها و موسسات ارایه می‌کند. کیفیت خدمات ارایه شده، به کارگیری به روزترین تجهیزات و فناوری‌ها و پشتیبانی موثر و مداوم از خدمات ارایه شده، موجب گردیده است تا دامنه‌ی مشتریان بدررایان در حوزه‌ی خدمات اینترنت پرسرعت +ADSL2 به طور مداوم افزایش یابد و به مجموعه‌‌ای بزرگ از کاربران خانگی و سازمان‌ها و موسسات تبدیل گردد. گفتنی‌ست، توزیع جغرافیایی خدمات اینترنت پرسرعت ارایه شده توسط بدررایان به گونه‌ای است که در استان، تقریبا” تمامی مناطق مخابراتی تحت پوشش خدمات +ADSL2 بدررایان هستند. افزون بر این، نمایندگی‌های شرکت بدررایان جنوب در شهرها و استان‌های مختلف نیز این خدمات را به مشتریان مختلف در سراسر کشور ارایه می‌کنند.

شما می توانید قبل از ارائه درخواست ، جهت دایری سرویس ADSL ، با مراجعه به صفحه مناطق تحت پوشش در سایت ، از ارائه خدمات در مرکز مخابراتی مورد نظرتان مطلع گردید .

در صورتی که خط تلفن شما از نوع Pcm و یا فیبر نوری باشد شما قادر به استفاده از سرویس ADSL نمی باشید شما می توانید با مراجعه به دفاتر نمایندگی و اعلام شماره تلفن خود از نوع خط تلفن خود آگاه شده و در صورت عدم مشکل، سرویس ADSL برای شما راه اندازی خواهد شد.

  • سامانه ۱۹۵