سربندر-روبروی بیمه مرکزی ایران-شرکت بدر رایان جنوب
061-5200

نصب انواع دکل

یکی دیگر از خدمات بارز در زنجیره سرویس دهی شرکت بدررایان جنوب ، تهیه و نصب انواع دکل های مهاری و خود ایستا است که در سراسر استان خوزستان ایفای نقش می نماید. به نحوی که هم اکنون اغلب سازمانهای متوسط ، بزرگ و خیلی بزرگ در حال استفاده از این خدمات می باشند در ادامه انواع دکل ها به طور خلاصه شرح داده شده است. دکل های مهاری دکل‌های مهاری به دکل‌هایی گفته می‌شود که بوسیله سیم مهار به زمین یا تکیه گاه دیگری مهار گردد.این نوع دکل‌ها به دلیل وزن پایین و سبکی وزن مزیت دارد و در مکان‌هایی که فضا به قدر کافی موجود باشد استفاده می‌گردد. این دکل‌ها قابلیت نصب در پشت بام منازل و ادارات را داشته، علاوه بر اینکه ارتفاع ساختمان به بلندی محل نصب آنتن‌ها کمک کرده ، در مناطق شهری مزیت فراوانی دارد.

دکل‌ها مهاری در صورتی که روی زمین نصب گردد نیاز به فضای زیادی جهت نصب سیم مهارها دارد. به خاطر سبکی وزن، بهای این دکل‌ها کمتر از دکل‌های دیگر بوده و نصب آنها ساده و کم هزینه‌است. این دکل‌ها بسته به ابعاد و نوع ساخت به چند دسته تقسیم می‌شوند که از انواع آن می‌توان به دکل‌های سری G اشاره کرد که با انواع ، G35، G50، G60، G80،G45 تولید می‌شوند دکل های ایستا دکل‌های خودایستا اصطلاحاً به دکل‌هایی گفته می‌شود که دارای ۳ یا ۴ پایه بوده و پایه‌ها با اعضای خرپائی به هم متصل می‌شوند. دکل‌های خودایستا چهارپایه این نوع دکل‌ها به صورت چهار پایه بوده که معمولاً تمام قطعات دکل از نبشی ساخته می‌شود که بوسیله پیچ و مهره به یکدیگر متصل می شوند.

این دکل‌ها برای بارهای زیاد و معمولاً برای ارتفاع‌های بلند تر از ۲۴ متر استفاده می‌شود. دکل‌های خودایستا سه پایه دکل‌هایی هستند که به صورت مشبک بوده و دارای سه پایه می‌باشد. پایه‌ها اکثراً از لوله و اعضای داخلی به صورت خرپائی از نبشی ساخته می‌شود. در ساخت پایه‌ها از نبشی، نبشی ۶۰ درجه، میل گردهای توپر، پرفیل‌های خمکاری شده و… نیز استفاده می‌شود. اعضای داخلی (بریس‌ها) از نبشی، لوله، میلگرد ساخته می‌شود. این نوع دکل‌ها برای نصب آنتنهای ماکروویو، آنتن های موبایل و بیسیم استفاده می‌شود.

  • سامانه ۱۹۵