مجازی سازی سرور و شبکه

مجازی سازی سرور و شبکه تکنولوژی است که به جای افزایش سرورهای فیزیکی در شبکه، ماشین های مجازی شبکه را افزایش دهیم، با یک سرور فیزیکی می توان چندین سرور مجازی ایجاد کرد و از تمام منابع سرور استفاده کرد، با افزایش سرورهای فیزیکی شبکه، هزینه پشتیبانی و نگهداری سخت افزاری بیشتر شده اما با مجازی سازی در شبکه هزینه ها ثابت خواهد ماند، خدمات مجازی سازی شبکه صرفا به مجازی سازی سرور ختم نمی شود.

فروش تجهیزات شبکه

امروزه نمی‌توان نقش سرورها و ذخیره‌سازها در ارتقای امنیت اطلاعات و تأثیر بسزای آن‌ها در افزایش سرعت کارکرد کسب وکارهای کوچک و متوسط را کتمان نمود. نیازهای متعدد و مختلفی مانند ضرورت به اشتراک‌گذاری منابع سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مجموعه بین کارکنان، از به اشتراک‌گذاری چاپگرها و اینترنت تا فایل‌ها و فولدرها و ایجاد سطوح مختلف دسترسی و چندین و چند نیاز دیگر، سبب شده است تا فروش سرور HP و خرید سرور HP در سازمان‌های بزرگ، شرکت‌ها و کسب‌ و کارهای کوچک و متوسط افزایش پیدا کند. با این وجود در حال حاضر در کشور ما، استفاده از کامپیوترهای شخصی به عنوان سرور در کسب‌ و کارهای کوچک بسیار رایج است.

در بخش فروش سرور HP ما به صاحبان کسب وکارهای کوچک و متوسط پیشنهاد کردیم برای رفع نیازهای مجموعه خود به سرور، از خرید سرور اچ پی ، حتی ارزان‌قیمت دریغ نکنند؛ چراکه استفاده از سروری ارزان با مشخصات فنی معمول، بسیار بهتر و اصولی‌تر از استفاده از کامپیوتر شخصی قدرتمند با مشخصات فوق‌العاده است.

ارائه خدمات راه اندازی سرور

سرور چیست؟

سرور ترکیبی از سخت افزار کامپیوتری و سیستم عامل است که منابع مختلفی مانند رم، فضای ذخیره‌سازی، پردازنده و … را برای کاربران داخل شبکه آماده می‌کند. می‌توان گفت سرور کامپیوتری است با تعداد زیادی هارد دیسک، رم و پاور قدرتمند. سرورها از پیدایش شان تاکنون تغییرات زیادی داشته‌اند. تفاوت سرورها در طراحی ظاهری آنها و ترکیب سخت‌افزارهای داخل آن است. ظاهر سرورها در نحوه قرارگیری آنها در فضای داخل رک تاثیرگذار است و این رک در اتاق سرور قرار می‌گیرند.

از آنجایی که سرورها دارای نقش و وظیفه اصلی در شبکه هستند باید همواره از اطلاعات آنها بکاپ گرفت و یا در فضایی دیگری خارج از سرور اطلاعات را ذخیره کرد.

پشتیبانی و نگهداری از کامپیوترهای شبکه و سرور ها و زیر ساخت های شبکه که با رشد روز افزون تکنولوژی و نیاز به استفاده از تکنولوژیهای رو به رو شده است به یک امر جدا نشدنی در سازمانها تبدیل شده است و در همین راستا انجام پشتیبانی به صورت کاملا مطلوب به شدت نیازمند هر سازمانی شده است، شرکت بدررایان با توجه به سابقه خود در این زمینه رزومه خوبی از پشتیبانی شبکه مشتریان خود جمع آوری کرده است

برای اطلاعات بیشتر با شماره های 06152232160-9 و0615200  تماس گرفته و یا به وب سایت این شرکت www.badrrayan.com مراجعه نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

Shopping cart