معرفی متعلقات دکل مهاری

معرفی متعلقات دکل مهاری

متعلقات دکل به اجزا و قطعات اضافه بر سکشن در دکل های مهاری گفته می شود که لازمه نصب این نوع از دکل ها می باشد. متعلقات دکل مهاری تماماً با پوشش گالوانیزه گرم تهیه و عرضه می گردد. بدررایان جنوب تولید کننده انواع دکل های مخابراتی،خود ایستا،دکل های مهاری در تهران و سرار کشور می باشد در ادامه متعلقات دکل توسط  واحد تولید دکل بدر رایان تولید می شود می پردازیم.

ساخت دکل مهاری

متعلقات دکل:

متعلقات دکل به اجرا و قطعات اضافه بر سکشن در دکلهای مهاری گفته می شود که لازمه نصب این نوع از دکل ها می باشد.متعلقات دکل مهاری تماما با پوشش گالوانیزه گرم تهیه و عرضه میگردد.

میله مهاری دکل

میله مهاری (انکرراد)که برای اتصال سیم مهار دکل به تکیه گاه دکل استفاده میشود و بنا به موقعیت نصب دکل در دو نوع زمینی و دیواری با استفاده از میلگرد 16فابریک به طول یک متر با پوشش گالوانیزه گرم تولید میگردد.

صفحه پشت دیوار دکل

یک صفحه فلزی به ابعاد20*20 و ضخامت 5 میلیمتر با یک سوراخ نمره 18 در مرکز آن که به عنوان یک واشر بزرگ برای نگه داشتن میله مهاردیواری در پشت دیوار نصب می گردد.

صفحه تعادل دکل

یک صفحه فلزی دوزنقه شکل با تعدادی سوراخ در قسممت پهن  و یک سوراخ در قسمت باریکتر که براتی اتصال مهارکش ها به میله مهار کاربرد دارد و بسته به متراژو نوع مهاربندی دکل در انواع 3سوراخ،4سوراخ و5سوراخ با ضخامت های 5میلیمتر و6میلیمتر با پوشش گالوانیزه گرم تولید می شود.

پیچ و مهره دکل

پیج و مهره نمره 50*16فولادی با پوشش گالوانیزه گرم که برای اتصال مهارکش به صفحه تعادل می باشد.

پیچ و مهره نمره 60*10 فولادی با پوشش گالوانیزه گرم که برای اتصال سکشن های دکل می باشد.

تولید دکل های مهاری

مهارکش دکل

مهارکش یا پیچ تنظیم دو طرفه وسیله ای برای تنظیم کشش سیم مهاراست و معمولا از دو قسمت رزوه دار تشکیل شده که یکی به انتهای یک حلقه ی فلزی کوچک پیچ شده و قسمت دیگر قلاب دار یا گیره ای است. جهت رزوه این دو قسمت  بر خلاف هم است.برای تنظیم مقدار کشیدگی لازم با پیچاندن قسمت حلقه ای مرکزیاین دو قسمت به یکدیگر ،نزدیک یا دور می شوند .

گوشواره دکل

6.قطعه ای فلزی که جهت جلوگیری از خمش شدید سیم مهاردر حلقه مهارکش و بریدگی آن استفاده می شود.

کرپی دکل

کرپی یا بست سیم مهار که برای بستن انتهای سیم مهار بعد از رد شدن از حلقه مهار کش استفاده می شود از جنس فولاد در سایزهای 10.8.6و…..موجود می باشد

سیم مهار دکل

سیم مهار از7 رشته مفتول فولادی خشک گالوانیزه به هم تایید شده در چندین سایز 8.6.4….تولید می شود که برای اتصال دکلها ی مهاری به نقطه تکیه گاه و تامین ایستایی آنها استفاده میشود.

کمربند مهار دکل

یک تسمه فلزی گالوانیزه که بر روی سکشن دکل مهاری نصب شده و نقطه اتصال سیم مهار به بدنه دکل می باشد

تاج دکل مهاری

آخرین قطعه نصب شده روی بلندترین نقطه دکل مهاری میباشد که معمولا سیستم روشنایی و صاعقه گیر بر روی آن نصب می شود.

بیس دکل مهاری

صفحه فلزی همراه با 3 یا چهر پایه با پوشش گالوانیزه گرم جهت نصب اولین سکشن دکل مهاری که پخش کننده فشار دکل بر روی سطح مقطع کانونی محل نصب دکل می باشد

دریافت مشاوره و سفارش

برای ثبت سفارش یا دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره تماس ما در ارتباط باشید 5200-061

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

Shopping cart