ویپ چیست و چگونه کار میکند؟

  • ویپ (VoIP) مخفف عبارت Voice over Internet Protocol است که با نام تلفن اینترنتی یا IP تلفنی نیز از آن یاد می شود. این تکنولوژی امکان استفاده از اینترنت به منظور برقراری مکالمات تلفنی را فراهم می‌نماید و در مقایسه با تلفن‌های سنتی مبتنی بر خطوط سیم، از فناوری دیجیتال استفاده می‌کند. در واقع، با استفاده از فنآوری VoIP،صدا توسط بسته‌های اطلاعاتی IP و از طریق اینترنت ارسال می گردد. ویپ (VoIP) می‌تواند به منظور تامین خواسته فوق از سخت افزارهای شتاب‌دهنده استفاده کند و یا از آن در محیط مبتنی بر کامپیوترهای شخصی استفاده گردد. شبکه‌های مبتنی بر IP بر روی تمامی شبکه‌ها پشتیبانی می‌شود. از جمله شبکه سازمان‌ها، شبکه‌های خصوصی، شبکه‌های عمومی، شبکه‌های کابلی و همچنین شبکه‌های بی سیم.

خدمات راه اندازی voip نیز یکی دیگر از خدمات شرکت بدررایان جنوب می باشد که در اختیار مشتریان قرار میگیرد

سرور hp

سرور HP یکی از پرفروش ترین محصولات معتبرترین برند تولید کننده سخت‌افزار در تمام دنیا به شمار می‌رود.

شرکت بدررایان جنوب  با ارائه مدل‌های به روز و متنوع از تجهیزات HP با قیمتی مناسب در ایران، آماده فروش و خدمات  به تمامی شرکت‌ها و سازمان‌های محترم است. لطفا جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره برای خرید سرور HP با ما در تماس باشید.

رادیو ها

این شرکت در راستای ارائه پهنای باند به مشترکین برای ارتباط  در هر شرایطی قادر به ارائه سرویس می باشد
از جمله راه ها، ارتباط به صورت تجهیزات رادیویی می باشد با برندهایی چون میکروتیک – مایموسا – لیگو ویو – هواوی – موتورولا و

با بدر رایان در ارتباط باشید

برای سفارش خدمات و دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های تماس ما در ارتباط باشید

Shopping cart