فروش و نصب دوربین های مدار بسته بوش

فروش و نصب دوربین های مدار بسته بوش

از دیگر برندهای معتبر که شرکت بدررایان اغلب در پروژه های خود استفاده میکند دوربین مدار بسته BOSCH است  .دوربین مداربسته بوش دامنه انتخاب گسترده‌ای را به مشتریان ارائه می‌کند که شامل دوربین دام ثابت (FLEXIDOME)، دوربین بالت (DINION) و دوربین باکس (DINION) با رزولوشن‌های بیش از 5 مگاپیکسل و قدرت تفکیک در نور پایین، برای مثال تکنولوژی در نور ضعیف (استارلایت) بوش می‌شود. بوش محصولاتی متنوع را تولید می‌کند تا بتواند پاسخگوی نیاز تمام کاربران باشد. چه دوربین مداربسته بوش را برای یک فروشگاه کوچک بخواهید، چه برای یک مرکز صنعتی بزرگ، ترکیبی هوشمند از این دوربین‌ها راه حل‌های مناسبی را برای ثبت تصاویری واضح و مشخص در فضاهای داخلی یا خارجی، در ساعت روز یا شب ارائه می‌دهد. ازاین گذشته آنالیز تصویری داخلی استاندارد دوربین مداربسته بوش این امکان را فراهم می‌آورد تا بتوان از داده‌های تصویری ثبت شده برای کاربردهای دیگری به جز اهداف امنیتی استفاده کرد.شده برای کاربردهای دیگری به جز اهداف امنیتی استفاده کرد.کاهش هزینه کمک می کند.

فروش و نصب دوربین های مدار بسته

شرکت بوش در سال ۲۰۰۸ با خرید یک شرکت دوربین مداربسته دیگر, توانست فعالیت خود را در زمینه تولید سیستم مداربسته تحت شبکه (IP) گسترش دهد. این شرکت در لیست رده بندی سال ۲۰۱۴ به عنوان دومین تولید کننده برتر سیستم های نظارت تصویری در جهان قرار گرفت.

این شرکت یکی از به روزترین شرکت ها از نظر فناوری تولید در زمینه تولید دوربین های مداربسته می باشد. و محصولات این شرکت کیفیت بالایی را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند.

Bottom of Form

محصولات بخش امنیتی بوش شامل تجهیزات نظارت تصویری (دوربین مداربسته بوش) مانند : انواع دوربین مداربسته آنالوگ, دوربین مداربسته IP, دستگاه های ذخیره سازی تصاویر دوربین های مداربسته (DVR–NVR و …), لنز دوربین مداربسته, لوازم جانبی دوربین مداربسته و … می شود. از محصولات دیگر این شرکت می توان به سیستم های کنترل تردد, آتش نشانی, محصولات ویدئو کنفرانس و صدا اشاره کرد.

ویژگی‌های دوربین مداربسته بوش عبارتند از:

  • منعطف و کامل
  • آنالیز تصویری فراتر از اهداف متداول امنیتی
  • حوزه‌های تخصص
  • نصب آسان

سیستم های پیشرفته نظارت ویدئویی کمپانی بوش (دوربین مداربسته بوش) با کیفیت بسیار بالا و در مدلهای متفاوت برای تمامی کاربردهای مورد نیاز نظارتی (از دوربینهای با طراحی زیبا و به‌منظور کارکرد در داخل ساختمان‌ها تا دوربین های با کارایی بسیار بالا در موقعیت های دشوار و پر مسئولیت) بهترین گزینه ها را در اختیار مشتری قرار می دهد. محصولات بوش در این حوزه شامل انواع دوربین های تحت شبکه، دوربین های آنالوگ، اینکودرها و دیکودرها، دستگاه‌های ضبط تصویر، نرم‌افزارها، سرورها، مانیتورها، سیستم‌های سوئیچینگ، کی‌بردها ونیز متعلقات جانبی می‌باشد.

نظارت تصویری تخصصی برای همه افراد فراتر از اهداف ایمنی معمول عمل می‌کند و با بهره‌گیری از آنالیز تصویری داخلی به عنوان استاندارد در دوربین‌های تحت شبکه 4000i، 5000i و 6000 نیازهای مشتریان را به بهترین وجه برطرف می‌کند.

شبکه DIVAR و راه‌های ضبط تصویر

دوربین حرارتی 8000 DINION IP

شبکه DIVAR و راه‌های ضبط تصویر

ضبط کننده‌های هیبریدی و شبکه DIVAR دوربین‌های مداربسته‌ای را با ویژگی‌های تخصصی امنیتی به دست می‌دهد که نصب و استفاده آسان دارند.

دستگاه‌های مقیاس‌پذیر

روند تبدیل سیستم‌های قدیمی به سیستم‌های تحت شبکه کامل هنوز به اتمام نرسیده است. برای مثال در کسب و کارهای کوچک و متوسط هنوز تبدیل از آنالوگ به IP به پایان نرسیده است و در این بخش‌ها برنامه‌ریزی برای ارتقاء مرحله به مرحله سیستم‌های مداربسته در حال اجرا است. یافتن دستگاه ضبط کننده مناسب برای این انتقال مشکل است؛ یا اگر سیستم مداربسته با سیستم مدار بسته full IP تعویض شده باشد، کسب و کارهای کوچک و متوسط با معضل یافتن دستگاه ضبطی مقیاس‌پذیر برای رشد کسب و کار خود مواجه می‌شوند. این سازمان‌ها به سیستم مداربسته‌ای نیاز دارند که بتوان آن را متناسب با نیازهای رو به رشد تغییر داد. شرکت بوش با استفاده از دستگاه‌های ضبط کننده هیبریدی و شبکه DIVAR دقیقاً این هدف را برآورده ساخته است. این دستگاه‌ها طراحی خاصی برای عملکرد 24/7 دارند که ضمن تامین ایمنی تخصصی، نصب و استفاده آسان دارند.

شبکه DIVAR و ضبط کننده‌های هیبریدی DIVAR

برای کسب وکارهای کوچک و متوسطی که به دنیای دیجیتال وارد شده‌اند، شبکه DIVAR 2000) 16 کاناله)، 3000 و 5000 (هر دو 32 کاناله) روش‌هایی مقرون به صرفه برای سرمایه‌گذاری در دوربین‌های مداربسته تحت شبکه با قابلیت ارتقاء است که می‌توان آنها را به موازات رشد کسب و کار مقیاس‌بندی کرد. سیستم مداربسته تصویری کامل به دلیل مقیاس‌پذیری آن بادوام‌تر شده است. چون از سوییچ داخلی PoE (تغذیه از شبکه) استفاده می‌شود، متصل کردن دوربین‌های تحت شبکه به این ضبط کننده‌هایسیستم‌های مدار بسته تحت شبکه به هیچ آداپتور برق جداگانه‌ای نیاز ندارد، به این ترتیب نصب سریع و آسان می‌شود. سوییچ PoE نیروی لازم را به حداکثر 16 دوربین متصل می‌رساند. هر دوربین به طور خودکار آدرس IP را از ضبط کننده دریافت می‌کند تا عملکرد ساده plug-and-play ممکن شود.

مدل‌های هیبریدی DIVAR 3000 و 5000 دستگاه‌های ضبط کننده مقرون به صرفه‌ای برای کسب و کارهایی هستند که در حال حاضر دوربین مداربسته آنالوگ دارند و می‌خواهند تمام دستگاه‌ها را در یک مرحله به دستگاه‌های IP ارتقاء دهند. همچنین چون تمام 32 کانال در دسترس را می‌توان با دوربین‌های مداربسته تحت شبکه تجهیز کرد، این امکان وجود دارد که تمام دوربین‌های آنالوگ را به تدریج تعویض کرد. حداکثر 16 دوربین آنالوگ را می‌توان به یک دستگاه ضبط کننده هیبریدی DIVAR متصل کرد. مدل‌های هیبریدی DIVAR به کسب و کارهای کوچک و متوسط اجازه می‌دهد تا ارتقاء سیستم‌های آنالوگ به تحت شبکه را با سرعت دلخواه خود پیش ببرند.

برای این که ضبط کننده‌های هیبریدی و شبکه DIVAR همواره به روز باشد، باید نظارت و پیکربندی آسانی داشته باشد تا بتوان تصاویر زنده را به راحتی مشاهده کرد و تصاویر ضبط شده را در هر زمان دلخواه از هر نقطه‌ای به عقب برگرداند. تنظیمات محلی پیکربندی را می‌توان با استفاده از برنامه DIVAR Viewer انجام داد که قابل نصب بر روی گوشی‌های هوشمند (iOS و اندروید) است و از راه مرورگر نیز می‌توان به آن دسترسی داشت. این برنامه را می‌توان برای کنترل کردن عملکردهای دوربین چرخشی (زوم و چرخش) نیز به کار برد. خدمت DDNS بوش این امکان را برای کاربران فراهم می‌آورد تا بدون هزینه برای ضبط کننده خود نام تعریف کنند و به این ترتیب ضبط کننده خود را به راحتی و بدون ورود آدرس آی پی هنگام کار با مرورگر پیدا کنند.

کاربردها

سری‌های 2000 و 3000 شبکه DIVAR و دوربین 3000 هیبریدی DIVAR دستگاه‌هایی بی‌نظیر برای کسب و کارهایی مانند فروشگاه‌های مستقل، سوپرمارکت‌ها یا هتل‌های متوسط هستند که فقط یک موقعیت دارند. مدل‌های شبکه 5000 DIVAR و 5000 DIVAR هیبریدی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که بتوان آنها را به راحتی روی قفسه 19 اینچی نصب کرد؛ این ویژگی مدل‌های فوق را برای کسب و کارهای کوچک و فروشگاه‌های زنجیره‌ای مناسب ساخته است که ترجیح می‌دهند دوربین در محلی خارج از دید زیر کنتور، در اتاق سرور مجزا یا محل مناسب دیگری نصب شود. شبکه DIVAR و دستگاه ضبط کننده هیبریدی مناسب برای کسب و کارهای کوچک و متوسط قابلیت ارتقاء در آینده را دارد و به صاحبان مشاغل اجازه می‌دهد تا به تدریج سیستم را به سمت تحت شبکه کامل سوق دهند.

رنج قیمت دوربین مداربسته بوش

دوربین مداربسته بوش و تجهیزات نظارت تصویری این شرکت در رنج محصولات بالا رده بازار با کیفیت بالا می باشد. اگر به دنبال تجهیزات سیستم مداربسته تحت شبکه با کیفیت بالا هستید و از نظر بودجه می توانید برای این تجهیزات هزینه بالایی داشته باشید می توانید از دوربین مداربسته بوش استفاده نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

Shopping cart