تولید دکل های مهاری-بدر رایان جنوب

تولید دکل مهاری

دکل مهاری به دکل هایی گفته می شود که ، به وسیله سیم مهار به زمین یا تکیه گاه دیگری مهار می گردد . شرکت بدر رایان جنوب با به خدمت گرفتن و همکاری نیروهای متخصص و با تجربه در تولید و نصب انواع دکل ها و با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته اقدام به اجرا و نصب محصولات درکوتاهترین زمان و بالاترین کیفیت می نماید .
دکل مهاری با توجه به طول قاعده و موارد مصرف به چند نوع تقسیم میشوند که برخی از آنها عبارتند : دکل G35 ، G45 ، G65 و G80این نوع دکل ها به دلیل وزن پایین و سبکی وزن مزیت دارند .در مکان هایی که فضا به قدر کافی موجود باشد ، از دکل مهاری استفاده می شود .این دکل ها ، در صورتی که روی زمین نصب گردد نیاز به فضای زیادی جهت نصب سیم مهارها دارد .به خاطر سبکی وزن، قیمت این دکل ها کمتر از دکل های دیگر بوده و نصب آن ها ساده و کم هزینه است .دکل مهاری قابلیت نصب در پشت بام را دارد .این نوع از دکل ها در مناطق شهری مزیت فراوان دارد.

تولید دکل های مهاری-بدر رایان جنوب

تولید و نصب انواع دکل ها خوزستان

موارد استفاده دکل مهاری :

دکل مهاری با باربری بسیار کم و اغلب در شبکه های رادیویی ، نصب بی سیم و راه اندازی ارتباطات شبکه های کامپیوتری مورد استفاده قرار می گیرد.این نوع از دکل ها با توجه به ارتفاع ، میزان باد ، وزن تجهیزات نصب شده ، در هر 9 متر و گاهی در هر 6 متر به وسیله سیم مهار از سه جهت با زاویه 120 درجه یا چهار جهت با زاویه 90 درجه مهار می شوند .

وضعیت سکشن های دکل :

هر سکشن دکل از یک بدنه لوله ای و اتصالات میلگردی که از طریق جوش CO2 به هم متصل شده اند تشکیل شده است .سکشن ها ( قطعات 3 متری ) به صورت سه وجهی یا چهار وجهی از لوله نمره 3 به ضخامت2میل میباشد ودرصورت سفارش مشتری به ضخامت های 2.5 و3میل متغیر میباشد .هر سکشن طبق استاندارد دارای 8 ردیف پله جهت افزایش مقاومت، ایستایی دکل و سهولت برای بالا رفتن از آن طراحی شده است .عدد مقابل G نشان دهنده عرض قاعده سکشن ها به سانتیمتر می باشد .
این نوع از دکل ها بسته به ابعاد و نوع ساخت ، به چند دسته رایج تقسیم می شوند :
1- دکل G35
2- دکل G45 سه وجهی
3- دکل G45 چهار وجهی

دکل مهاری G35

از انواع آن می توان به دکل های سری G35 اشاره کرد . دکل G35 به صورت سه ضلعی در دو تیپ A و B به ترتیب با میلگردهای نمره 8 یا 10 به صورت خرپایی به هم متصل می شود.دکل G35 برای نصب تا حداکثر ارتفاع 36 متر توصیه می گردد .این نوع از دکل به دلیل سبکی ، بیشتر در پشت بام ها نصب می شوند .

دکل مهاری G45

دکل G45 به صورت سه ضلعی و چهار ضلعی در دو تیپ A و B به ترتیب با میلگردهای نمره 8 یا 10 به صورت خرپایی به هم متصل می شود.دکل G45 جهت نصب حداکثر ارتفاع 81 متر توصیه می شود .

متعلقات دکل مهاری :

اجزا و متعلقات دکل شامل سکشن (بدنه) ، بیس پلیت ، سیم مهاری ، مهار کش ، کرپی ( کلمس ) ، صفحه تعادل ، گوشواره ، تاج سر دکل ، کمربند دکل وعصایی دیواری و بتنی وپیچ های گالوانیزه 10و12و14و16… می باشد.جهت جلوگیری از فرسودگی و زنگ زدگی ، دکل ها دارای پوشش گالوانیزه گرم هستند.در کنار نصب دکل مهاری باید به تامین و تهیه چاه ارت و چراغ خورشیدی دکل نیز توجه نمائید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

Shopping cart