ساخت دکل منوپل

معرفی دکل های منوپل

اولین چیزی که در خصوص دکل منوپل باید بدانید این است که به طور کلی به تمامی دکل هایی که یک پایه داشته باشند، دکل منوپل می گویند. این دکل ها که با نامهای تک پایه و تلسکوپی نیز شناخته میشود تا ارتفاع بسیار بالایی تولید میشوند و به همین دلیل است که برای نصب آنها نیاز به جرثقیل است و برای دکل هایی با ارتفاع بالا باید این مورد را در نظر داشت باشید که این محصولات را به صورت قطعات پیش ساخته تولید کرده و در محل نصب به هم متصل میکنند. شرکت بدررایان یکی از تولید کنندگان دکل منوپل در کشور می باشد.

ساخت دکل منوپل

این دکلهای به طور کلی دارای دو نوع استوانه ای (گرد) و چند وجهی هستند که در شرایط مختلف و با استفاده از کاربری که مد نظر دارید از یکی از آنها استفاده میشود.

ساختار نمونه های چند وجهی دکل منوپل به این صورت است که هر یک از اضلاع آن به دیگری جوش داده شده است و بیشترین کاربرد آنها معمولاً روی سقف ساختمان ها و یا برج هایی با ارتفاع بسیار زیاد است. به همین دلیل باید این نکته های مهم را در نظر داشته باشید که این دکل های مخابراتی قدرت تحمل وزن بالایی را ندارند. از مزایای دکل های مونوپل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دکل منوپل فضای کمتری را نسبت به سایر انواع دکل مخابراتی اشغال میکند.
  • هزینه های مربوط به نصب و پیاده سازی این دکل ها کمتر از سایر انواع مشابه است.
  • گونه دکل‌ها تاثیر کمتری بر روی چشم انداز و منظره محیط اطراف خود دارند که در برخی موارد این یک مزیت خوب محسوب می شود و باعث شده است که در مواردی از این دکل ها به عنوان دکل استتاری استفاده شود.
  • نصب این دکل ها بسیار راحت تر از سایر نمونه های مشابه است.
  • این که از نمونه های دایره ای یا چند وجهی استفاده کنید به ماهیت پروژه، مکان مورد نظر و شرایط جغرافیایی شما بستگی دارد و باید همه این فاکتورها را در کنار هم در نظر بگیرید.
  • دکل های منوپل معمولا به دو صورت تلسکوپی یا با استفاده از پیچ و مهره روی هم قرار میگیرند.
  • دکل منوپل دارای انواع و زیر شاخه های زیادی است و به عنوان مثال دکل پل یکی از زیر شاخه های این محصولات به حساب می آید.
  • از آنجایی که این دکل ها به صورت تک پایه هستند، روند نصب آنها به این صورت است که بخشهای بالایی روی قسمت های پایینی سوار میشوند. به هر کدام از این بخش ها “سکشن” میگویند و بلندترین ارتفاع در آن ها 6 متر می باشد.
  • بیشترین کاربرد این محصولات در مواردی مانند برج های روشنایی، پایه تابلو راهنما مسیر، برج استادیومی، دکل مخابراتی،پایه پرچم، پایه دوربین مداربسته، پایه دکل دوربین های ترافیکی، پایه چراغ راهنما و دکل بی سیم می باشد.

 

دریافت مشاوره و سفارش

برای ثبت سفارش یا دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره تماس ما در ارتباط باشید 5200-061

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

Shopping cart