تولید دکل مونوپل در بدررایان جنوب

تولید دکل مونوپل در بدررایان جنوب

دکل مونوپل؟یکی از انواع متنوع از تیپ های دکل منوپل چراغ هایی است که در خیابان مشاهده می کنیم .شاید از نظر تعداد نوع ، تیپ و کاربرد هیچ دکل مخابراتی به اندازه دکل منوپل زیر شاخه نداشته باشد . اما امروز در این مطلب سعی میکنیم تا مختصر مراحل تولید پایه چراغ خیابانی از نوع دکل چند وجهی را توضیح دهیم . هرچند که تولید این نوع دکل با سایر انواع دکل منوپل مانند پایه چراغ راهنمایی و رانندگی ، پایه پرچم ، دکل روشنایی ، دکل دوربین مداربسته و … فرقی در اصل مطلب نیست .و اما پایه چراغ خیابانی نوعی دکل منوپل میباشد در دسته بندی ها که مورد استفاده آن نصب در مسیر ها ، معابر ، کوچه ها و جاده ها به منظور روشن کردن طول مسیر با استفاده از چراغ بالای دکل می باشد . در ادا

تولید دکل مونوپل در کارخانه بدررایان

برای ساخت و تولید پایه چراغ خیابانی در کارخانه تولید دکل بدررایان  پس از محاسبه و نقشه کشی دکل ورق های فولادی برش می خورند . البته در اینجا دو تیپ متفاوت از پایه چراغ خیابانی و اصولااین نوع دکل ها تا حدود بسیار زیادی مسیر تولید را متفاوت میسازد . و آن نوع اسپیرال یا لوله ای و نوع چند وجهی دکل میباشد . که در این مطلب ما در مورد دکل های منوپل چندوجهی میگوویم .

ساخت دکل منوپل

پایه چراغ  ( دکل منوپل ) چند وجهی

  • این نوع دکل منوپل در مقایسه با دکل منوپل لوله ای هزینه بیشتری را تحمیل میکند اما در در برابر وزش باد و ضربات دارای مقاوت بیشتری نسبت به دکل لوله ای است . معمولا در تولید پایه چراغ چندد وجهی از سطح مقطع 6 یا 8 ضلعی استفاده میشود که در پایین دکل از قطر بیشتری برخوردار است و با افزایش ارتفاع از قطر دکل افزایش می یابد .

تجهیزات تولید دکل چند وجهی

یکی از مهمترین تجهیزات برای ساخت دکل منوپل دستگاه خم کن ورق می باشد   مختصرا خالی از لطف نیست که بدانید برای ایجاد زاویه در ورقه فولادی در نهایت دقت برای ساخت یک دکل منوپل چند وجهی نیاز به دستگاه خم کن ورق اتوماتیک است . تا ورق های فولادی را به بهترین شکل ممکن زاویه دارکند .

تا بعد از این مرحله سکشن های دکل با جوشکاری های ریز و بسیار دقیق بر اساس و پایه علمی به یکدیگر متصل شوند . ورق خم خورده برروی شابلون به همراه فلنچ و دستگاه  به هم جوش میشوند و بعد از تمامی موارد بالا دکل آماده شده به کارخانه جهت آبکاری گرم یا گالوانیزه ارسال میشود.

تولید دکل منو پل

قیمت دکل پایه چراغ

همانطور که بالاتر نیز ذکر شد تولید پایه چراغ خیابانی چند وجهی نسبت به لوله ای هزینه بیشتری را متحمل میشود . و این هزینه ها شامل هزینه نقشه کشی و محاسبات دقیق ، قیمت ورق فولادی ، ضخامت ورق ، تعداد قطعات ، فونداسیون دکل چند وجهی ، عرض دکل ، دهنده پایین به بالا ، تعداد دکل پایه چراغ ، هزینه نیروی انسانی کارخانه تولید دکل چند وجهی و …. دارد .پیشنهاد ما برای شما مصرف کننده و خریدار دکل پایه چراغ خیابانی و خرید دکل با بهترین قیمت و کیفیت تضمینی ، تماس با واحد فروش دکل بدررایان  می باشد .

دستگاه های مورد نیاز شامل:

  • دریل ستونی ،هفت کاره یا نبش بر،دستگاه جوشco2

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

Shopping cart