سربندر-روبروی بیمه مرکزی ایران-شرکت بدر رایان جنوب
061-5200

voip

در دنیای ارتباطات امروزی در سازمانها و ادارات، دیگر جایی برای استفاده از دستگاههای سانترال قدیمی وجود ندارد. شما زمانی مدیر کاملا موفقی هستید که همراه با پیشرفت تکنولوژی، سیستمهای سازمانی خود را به روز نمائید.

فناوری VOIP یا VOICE OVER IP یکی از مواردی است که با توجه به محدودیت و پیچیدگی راه اندازی تلفنهای سانترال و سیستم آنالوگ مخابرات و هزینه های بالای آن در سازمانها و شرکتها، راهکاری منطقی به حساب می آید که از مزایای آن میتوان به مواردی نظیر صف مکالمات، منشی خودکار، مکالمه تصویری، تعریف داخلی نامحدود، مدیریت آسان تحت وب، ارتباط بین دفاتر رایگان، ضبط مکالمات ورودی و خروجی، دریافت فکس بر روی ایمیل شما، عدم محدودیت جغرافیایی بر روی داخلی، انتقال خطوط و کاهش هزینه های بین شهری، استفاده از Soft Phone برای کاهش هزینه، گزارش ریز مکالمات به صورت فایل اکسل، هزینه مکالمه رایگان با همکاران خارج از دفتر و تعریف داخلی بر روی موبایل (ایفون و اندروید) اشاره نمود.

تقاضای مصرف کنندگان از این تکنولوژی به اندازه ایست که شرکتهای بزرگی نظیر LINKSYS ، VOPTECH ، POLYCOM ، YEALINK و … در این زمینه به رقابت تنگاتنگی پرداخته اند .

  • سامانه ۱۹۵